Denní tábory

Kde: Farma Klínec

Pro děti: 3-6 a 7-14 let

Termíny: 8. 7. – 23. 8. 2019

Cena: 700,-/ celodenní

500,- /poloviční

v ceně je zahrnut program, celodenní stravování, (dopolední a odpolední svačina, oběd a pitný režim).

Přihláška tábor 2019

_________________________________________________

A co nás letos čeká?: např.golf, přístrojové potápění v bazénu, fotbalgolf,  farmaření (stavba hmyzího hotelu, dojení, krmení a zábava se spoustou zvířátek), paddleboarding, koupání, cyklo výlety, BESIP a Policie ČR, výtvarné dílny, teamové hry v lese-stopovačky, jízdy na koních a ponících, ping pong, stolní fotbálek a spousta další zábavy…

Organizace: Ráno se scházíme mezi 8 až 9 hodinou. Můžete k nám přivést děti i dříve, ale upozorněte nás na to prosím předem. Každý den trávíme čas výše uvedenými aktivitami, které zařazujeme především podle počasí.
Kolem 12 hodiny budeme chodit na oběd do Restaurace pod farmou, kde pro nás budou připravovat obědy a svačiny také z vlastních zdrojů, či jiných čerstvých a kvalitních surovin. Po obědě předčítáme dětem knížky, výtvarně tvoříme, hrajeme stolní hry a užíváme čerstvého vzduchu v lese, nebo ve stínu u vody. Prostě letní siesta.

I odpolední program tvoříme dle počasí a také naladění dětí. Do baťůžku dětem vždy nezapomeňte přibalit lahev s pitím, pokrývku hlavy a nějaké kapesné na zmrzlinu, nebo něco sladkého. Od 16 do 17 hodiny si děti můžete vyzvedávat.

Vaše dotazy rádi zodpovíme: GSM: 777 668 101, nebo na mailu: info@dclisticka.cz. Těšíme se na Vás 🙂

 

 

Příměstský tábor Lištička Líšnice Praha západ

Změna programu vyhrazena.